Event

školenie

REZERVUJTE SI UŽ DNES VÁŠ TERMÍN

Čisté prostredie hôr, pokoj dolín, ale aj štýlové chatové prostredie vytvoria perfektnú atmosféru pre každý typ firemnej akcie. A Bar Skala? Tam sa s dňami nielen lúčime, ale nové dni aj vítame.

Kontaktujte nás prosím, pre ponuku šitú na mieru: +421 904 633 622 alebo rezervacie@hotelkoziar.sk

Areál hotela ponúka viacero možností pre realizáciu školení, eventov, teambuildingov, prezentácií alebo večierkov.

Firemné menu zahŕňa tradičné liptovské jedlá, ale aj špeciality medzinárodnej kuchyne s možnosťou podávania jedál servírovaním, bufetom, ale aj formou grilovačky.

Nápojový lístok obsahuje širokú ponuku alkoholických nápojov, vrátane kvalitných slovenských vín.


Sála

Horal

Celková kapacita: do 40 miest
Usporiadanie: recepcia, škola, kino, rokovací stôl
Didaktické pomôcky: TV s uhlopriečkou 75″, flipchart
školenie
školenie

Koliba

a terasa

Celková kapacita 204 miest: koliba 140 miest, vonkajšia terasa 64 miest
Koliba prízemie – reštaurácia: 50 miest
Koliba poschodie – reštaurácia: 50 miest, sála Horal do 50 miest, didaktické pomôcky
Vonkajšia terasa: 64 miest

Bar

Skala

Celková kapacita do 20 osôb, separé priestor s barom a krbom.
školenie
školenie

Lesný

altánok

Celková kapacita do 20 osôb, vybavenie: kozub s roštom, ohnisko s kotlíkom, sedenie pre 20 osôb, umývadlo s pitnou vodou a osvetlenie

Party

stan

Priestor v blízkosti koliby pre umiestnenie stanu 20×10 m. Usporiadanie: škola, recepcia, kino. Kompletné technické zabezpečenie, vrátane osvetlenia, ozvučenia, kúrenia, nábytku a drevenej podlahy zabezpečuje profesionálna firma Trade Services s.r.o.
školenie

Pokyny a informácie pre firemné akcie, eventy a oslavy
konajúce sa v Horskom hoteli a kolibe Kožiar

Ďakujeme a vážime si, že ste prejavili záujem o naše ubytovacie a stravovacie zariadenie. Pre efektívnejšiu komunikáciu a lepšiu spoluprácu by sme Vám radi oznámili nasledovné informácie:

  1. Rezervácia areálu: ponúkame Vám viacero možností
    1. Exkluzívna rezervácia celého areálu (v ubytovacom a reštauračnom zariadení bude výhradne objednávateľ) — poplatok za exkluzivitu 1000 €/deň.
    2. Exkluzívna rezervácia celého reštauračného zariadenia — poplatok 300 €/deň.
    3. Cena za prenájom sa líši v závislosti od požiadaviek objednávateľa na služby dodávateľa, tzn. čím vyššia suma spotreby, tým nižšia cena prenájmu.
  2. Otváracia doba reštaurácie je do 21:00 hod., resp. do 22:00 hod. v závislosti od sezóny. Po tejto hodine je poplatok za každú začatú hodinu vo výške 40 € pre jednu alebo dve obsluhujúce osoby a 90 € pre tri alebo štyri obsluhujúce osoby. V prípade požiadavky na väčší počet obsluhujúceho personálu je cena dojednaná individuálne.
  3. Konzumácia vlastných nápojov: v prípade, že si objednávateľ prinesie so sebou nealko alebo len alko nápoje, je poplatok (tzv. korkovné) vo výške 8 €/osoba. V prípade, že si objednávateľ prinesie nealkoholické aj alkoholické nápoje, je poplatok vo výške 20 €/osoba.
  4. Pre našich ctených hostí stále platí čas nočného kľudu od 22:00 hod. do 6:00 hod., zákaz používania pyrotechniky ako aj znečisťovania okolia nášho zariadenia, ktoré sa okrem iného nachádza v národnom parku.